Новости могут быть интересными!

Навчайся й ти з задоволенням у старших класах

старшокласники

Шановні старшокласники! Давайте й ми будемо прагнути походити на Мішель, тому що школа – це один з найцікавіших періодів життя кожної людини. Тут вона не тільки вивчає різні шкільні дисципліни, а й заводить нових друзів на все життя. Навчатись з задоволенням та йти кожного дня до школи з радістю усім школярам допоможе інтернет сайт vshkole.com.

Цікаво буде знати кожному учневі:

1. Шкільні канікули у Аргентині тривають аж чотири місяці.

2. У Голландії та Румунії знання кожного школяра оцінюють за шкалою від одного до десяти балів.

3. В одній із британських шкіл діє заборона на поцілунки.

4. У дві тисячі третьому році в ірландських школах ввели систему смс-повідомлень для батьків. Ці сповіщення відправлялись у тому випадку, якщо їхня дитина прогулювала уроки.

5. Одна британка  – Мішель Бурмен, поставила рекорд, не пропустивши за все своє шкільне життя ні одного навчального дня чи уроку.

Початок життя старшокласника

Наш старанний старшокласнику! Ми знаємо, що у дев’ятому класі потрібно вивчити дуже багато нової інформації. Тому ти завжди можеш завітати до vshkole.com та подивитись безліч ГДЗ 9 клас. За їх допомоги ти зможеш завжди бути впевненим у правильному виконанні домашнього завдання та з задоволенням йти до школи кожного дня. Перевіряй уроки з алгебри, геометрії, іноземних мов, фізики чи хімії разом з розв’язниками та бережи свій час і отримуй тільки відмінні оцінки.

Легка та велика бібліотека

Також на порталі всі дев’ятикласники можуть скачати усі підручники до шкільних дисциплін. Ми пропонуємо на початку навчального року зберегти усі книги на свій мобільний пристрій і просто та легко носити безліч підручників з собою. Кожен учень зможе переконатись у зручності використання збереженими книгами, тому що їх можна дуже швидко і без зайвих зусиль відкрити у мобільному телефоні чи планшеті у будь-якому місті у будь-який час.

Зручні готові домашні завдання

На сайті кожен розв’язник пов’язаний з підручником і дозволяє швидко переходити із книжкових сторінок на сторінки ГДЗ. Також, зручна структура допоможе школярам швидко знаходити потрібний параграф та перевіряти свою домашню роботу. Тепер ти також зможеш завітати до порталу зі свого мобільного телефону. Ми бажаємо усім школярам у дев’ятому класі мати гарні оцінки, високий рівень успішності, міцне здоров’я та хороший настрій.

Бажаємо натхнення та хорошого настрою!

 

 

p.s. Рады, что вы читаете Интересные-новости в нашем издании. Предлагаем поделиться ссылкой на наш сайт, пусть друзья узнают интересное от ledilid.com

Оставить комментарий