Новости могут быть интересными!

Аудиторські послуги в Украіні

Як не парадоксально перша згадка про аудит припадає на 7 століття до н.е. і відноситься це до Китаю. У міру розвитку суспільства сфери діяльності аудиту розширювалися і охоплювали все нові галузі господарської діяльності людини.

На сьогодні аудит в Україні, наприклад, розрізняють фінансовий і промисловий. Фінансовий – перевірка достовірності фінансової звітності підприємства; промисловий – аудіювання організації виробництва: устаткування, споруд, комунікацій і всієї супровідної документації.

Аудиторські послуги компанії Стандарт Плюс – http://standartplus.com/poslugi/auditorski-poslugi, включають всі види послуг фінансового аудиту, послуги ведення бухгалтерії, юридичну допомогу, інформаційні послуги з управління підприємством. Аудиторська перевірка може бути організована стороннім підприємством, наприклад, при покупці компанії оцінюється її фінансовий стан. Також аудиторську перевірку може замовити і сама фірма. Це вважається нормальною справою, коли підприємство звіряє правильність ведення звітної документації у світлі останніх вимог законодавства. Такий вид аудіювання називають добровільним.

Податковий аудит – частина аудиторських послуг компанії Стандарт Плюс. Призначається він податковою інспекцією та перевірці підлягає вся звітна документація, яка направляється підприємством у цю інспекцію.

Спеціальний аудит охоплює окремі компоненти фінансової звітності, спеціальні звіти, які складені за нестандартними правилами ведення бухгалтерської документації.

Хочеться звернути увагу на помірні ціни на послуги компанії Стандарт Плюс при високому рівні обслуговування і професійної компетенції. Звернувшись в компанію, ви дізнаєтесь вартість аудиту, та строки його проведення.

p.s. Рады, что вы читаете Интересные-новости в нашем издании. Предлагаем поделиться ссылкой на наш сайт, пусть друзья узнают интересное от ledilid.com

Оставить комментарий