Новости могут быть интересными!

Reindi’s Partenkirchner Hof, Німеччина

Reindi’s Partenkirchner Hof, Німеччина
Якщо ви збираєтеся відправитися на гірськолижний курорт, то Баварські Альпи – найкращий вибір, адже можна не турбується, що по приїзду на місце – не буде снігу або ще якісь трапляться неприємності. Але відправляючись в таку поїздку – безперечно треба купити та взяти з собою теплі речі.

Попередньо можна зайти в магазин зимового одягу або подивитися жіночі пуховики в інтернет магазині, причому потім можна буде їх замовити з доставкою додому, що теж дуже зручно. Також досить багато в інтернет магазинах і чоловічих моделей пуховиків, які в будь-якому випадку захистять від холоду.

Головний зимовий курорт Баварських Альп – Гарміш-Партенкірхен виник в 1935 році завдяки злиттю селищ Гарміш і Партенкірхен. У кращого тутешнього готелю історія довший – його головний корпус з’явився в 1911-му, тобто раніше самого курорту.

За минуле століття готель обзавелася ще парочкою корпусів все в тому ж німецькому стилі: білі стіни, темні дерев’яні балки, черепичні дахи … Крім стандартних номерів є люкси з аристократичними назвами – на честь прусського герцога | Альбрехта і принца Леопольда Баварського.

Найбільше Reindi’s Partenkirchner Hof пишається традиційної баварської кухнею і вмістом винного льоху, в тому числі і прекрасним ігристим рислінгом, яким запаслися спеціально до 100-річчя готелю.

p.s. Рады, что вы читаете Интересные-новости в нашем издании. Предлагаем поделиться ссылкой на наш сайт, пусть друзья узнают интересное от ledilid.com

Оставить комментарий